právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

NAROZENINY: Slavíme 29 let

07. 05. 2021 - 00:00 | Slavíme narozeniny a rozdáváme dárky! Roztočte narozeninové KOLO ŠTĚSTÍ a udělejte radost celé rodině, kolegům nebo partě přátel! Pro každého máme něco a každý volající vyhrává! Stačí vstávát s námi!

 

29 let s vámi!


Radio Haná slaví narozeniny
s největšími hitparádovými hity!

 
Máme pro vás všechno nejlepší! Takové jsou 29. narozeniny Radia Haná a jen díky vám je můžeme oslavit. Bylo to v minulém tisíciletí, kdy se 7. května 1992 rozletěly do éteru našeho regionu vlny Radia Haná a začalo si získávat věrné příznivce. S jasným heslem Tady jsme doma a hrajeme ten nejlepší hudební výběr vyzdvihlo svůj program nad konkurenci. A dnes je Radio Haná dlouhodobě nejposlouchanější regionální rádio v Olomouckém kraji a kvůli současné těžké době dokonce jediné místní rádio v Olomouckém kraji.Stále vymýšlíme nové možnosti a nápady, jak vás zaujmout. Radio Haná si užíváte klasické popové vlně nebo jako rockový program SkyRock. A pozor, v uplynulých dnech Radio Haná získalo novou frekvenci, na které plánuje v Olomouci nové městské rádio Metropole. Děkujeme, že nás posloucháte. Radio Haná si týdně naladí 113.000 lidí a takto silní jsme jen díky vaší důvěře.

“29 let, to už je kus života. Budeme moc rádi, když to s námi pořádně oslavíte na vlnách Radia Haná. K narozeninám máme pro vás parádní novinku, se kterou se vám bude vstávat jedna radost. RÁNO JE HITPARÁDA! RÁNO JE TOP! Mezi 5. a 9. hodinou pro vás každé ráno vybíráme TOP 50 největších hitparádových hitů. Je to nová ranní show s osvědčeným DJem Lukášem Kobzou,rozbaluje velký narozeninový dárek programový ředitel Radia Haná Marek Berger.

"Rádio je můj život. Jako dítě jsem si doma hrál na moderátora a poslouchal hitparádu. Je pro mě neuvěřitelné, že letos pro vás na tomto rádiu vysílám už 15 let, provázím naší nedělní hitparádou a hitparádové je nově i každé všední ráno", vzkazuje DJ Lukáš Kobza a dodává: "S naším týmem uděláme vše pro to, abyste se každý večer těšili na náš společný ranní budík!"
 

Narozeninové KOLO ŠTĚSTÍ každé všední ráno

Vstávejte s Radiem Haná každé ráno, po výzvě moderátora zavolejte do studia na 585 22 55 88 a roztočte narozeninové KOLO ŠTĚSTÍ. Rozdáváme ceny za tisíce korun! Mezi nimi mj. multipacky nejkvalitnějšího regionálního piva, poukázky na nákupy, virtuální realitu i sladká pokušení... Oslavte narozeniny Radia Haná tím nejlepším způsobem - poslouchejte a vyhrávejte!
 
 

Nalaďte si ten nejlepší hudební výběr,
nalaďte si Radio Haná na vlně 92,3 FM 
a dalších dokrývačích nebo si nás pusťte online.

 

Jsme vaše věrné rádio!  

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!