právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY

NOVINKA: Petra Zindler má Noční

23. 05. 2021 - 19:00 | Narodila se v Prostějově, žije v Olomouci do hitparády posílá novinku Noční. Seznamte se blíže s Petrou Zindler.

Radio Haná podporuje 
hvězdy našeho regionu

Ne nadarmo se říká, že ty nejkrásnější ženy se rodí na Moravě a mnohé navíc umí fantasticky zpívat. To beze zbytku platí pro Petru Zindler, která se nám do povědomí dostává i díky úspěšnému působení v olomouckém Moravské divadle. Rádi bychom vám ji blíže představili, protože jsme přesvědčení, že Petra za to stojí. Sympatickou rodačku z Prostějova zpovídáme v krátkém videorozhovoru a její hit Noční nasazujeme jako novinku 20. kola naší oficiální hitparády TOP12. O jejím osudu rozhodujete vy svým hlasováním.

Co na píseň Noční říkáte? Kdy byla nahrána? Jak se točil videoklip? Kde se s Petrou můžete potkat? Pusťte si video a podpořte s námi další nadějnou umělkyni z Hané.


 
Zajímají vás další informace o Petře?
Najdete je na webu www.petrazindler.com.

Máte talent a jste z regionu? Ozvěte se.​

Zpíváte sólo nebo s kapelou? Skládáte vlastní písničky, o kterých by Radio Haná mělo vědět? Toužíte se zviditelnit, spolupracovat s profesionály a posunout se v hudební kariéře dál? Kontaktujte našeho programového ředitele Marka Bergera a třeba to vyjde!
 

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!