právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

VYHLÁŠENÍ: Sólo Objev 2021

08. 06. 2021 - 11:18 | Vítězkou letošního ročníku prestižní hudební ankety Radia Haná se stává zpěvačka Týna Mrázková. 


"Krásný den, jmenuji se Kristýna Mrázková, veřejně ale vystupuji jako Týna Mrázková. Zpívám ze srdce pro lidi, kteří srdcem poslouchají. Pro takové lidi i skládám vlastní tvorbu a skáču po pódiu. Jsem i multiinstrumentalistka, zvládám hru na housle, kytaru, ukulele, flétnu, klavír a bicí a spousta z těchto nástrojů mi pomáhá tvořit písničky a doprovázet se. V roce 2019 jsem stanula před porotou Česko Slovensko má talent, po následném zájmu jednoho z porotců - Jara Slávika, jsem se stala díky velké podpoře fanouškovské základny jednou z tváří hudební sekce jeho talentové aplikace. Jsem prostě obyčejná šílená holka, která svý srdce vkládá do slok a refrénů, ale miluje to a bude za to bojovat... A proto píšu tyto řádky :)"

Kdo nehraje, nevyhraje a právě těmito řádky to doslova všechno začalo! Tento email v dubnu zpěvačka Kristýna Mrázková poslala do Radia Haná, připojila své videoklipy a usilovala o hlasy fanoušků. Ve hře bylo hudební promo v hodnotě 250.000 korun, které dokáže kariéru vycházející hudební hvězdy posunout o pořádný kus dál! Součástí výhry je i možnost vystoupit na významných akcích v Olomouckém kraji, např. na Slavnosti vína. Právě vy jste svým hlasováním sympatickou brunetku posunuli mezi tři nejlepší interprety letošního roku. Nejvíce hlasů dostala společně se soutěžícími - Andreou Havlíčkovou a Maco Bergerem & Nelou Třetinovou.

Odborná porota ve složení Ondřej Polák (O5 & Radeček, Daniel Kašpar (Ta Musica) a Marek Berger (Radio Haná) po zralé úvaze za letošní Sólo objev roku Radia Haná vyhlašuje TÝNU MRÁZKOVOU! Kristýně jsme volali v Ranní hitparádě Radia Haná s Lukášem Kobzou. Poslechněte si její reakci:

Sólo objev roku Radia Haná 2021

Kristýna Mrázková

Děkujeme všem porotcům, partnerům, organizátorům, soutěžícím, hlasujícím a už teď se těšíme na další ročník naší ankety OBJEV ROKU RADIA HANÁ aneb hledáme nové Radečky.
 

 
 

 

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!