právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY

NOVINKA: Hanácky čundrování

08. 07. 2021 - 11:14 | Cestování našich rodáků po našem kraji. Každý víkend jedině na Hané.

Cestování našich rodáků po našem kraji.

Poznávejte Hanou hanáčtinou na Radiu Haná. Je tu Hanácky čundrování!

Pojďte poznávat krásy Hané a rovnou i v krásném hanáckém nářečí. Zajímavá místa v regionu představí nový pořad Radia Haná ve spolupráci s Furtovnik.cz Hanácky čundrování. “Je to unikátní propojení našeho rádia, našeho nářečí a poznávání naší krajiny. Nechte se inspirovat k výletům. Každou sobotu a neděli v 9:40 a 15:40 na Radiu Haná uslyšíte tipy na jedinečné výlety hlavně v Olomouckém kraji,” láká k poslechu programový ředitel Radia Haná Marek Berger.
“Pořad Hanácky čundrování je ôrčené praktickê pro každyho, gdo poslóchá Radio Haná v momentě jeho vêsiláni. Pro nekeho je to tip na vélet po okoli, hlavně po Olomóckym krajô, negdo jinši si tym třeba doplni encyklopedicky znalostě z našich končên”, naznačuje, co od Hanáckého čundrování čekat Helena Havelka Baronová, která pořad za redakci Furtovníku spolupřipravuje. Výlety v novém pořadu Hanácky čundrování ocení hlavně rodiny a také ti, kteří mají Hanou i trochu procestovanou a hledají výletovou specialitu.  


Nejlepší tipy na výlety vysíláme
každý víkend v 9:40 a 15:40

 

Poznejte víc hlavně Olomoucký kraj. Hanácky čundrování vám ukáže méně známé výletové cíle. “Věčinó só to fyzickê ê časově nenáročny véšlapê, čê poznávaci véletê za kulturnima nebo technickéma zajimavosťma. Nebôdem tvrdit, že smê fšôdê bêlê, ale právě né tolik vêhlášeny mista, co smê poznalê, nás dovedlê k nápadô, proč tam neposlat ê dalši. Nevêhêbámê se ani známěšim mistum a destinacim, ale dêcky se tam snažimê neco najit neco, kvulê čemô se tam běžně nejezdi”, prozrazuje druhá polovina Furtovniku.cz Miloslav Havelka.

Poslechněte si každou sobotu a neděli v 9:40 a 15:40 na Radiu Haná Hanácky čundrování. Radio Haná je jediné soukromé místní rádio v Olomouckém kraji. Nalaďte si nás na hlavní vlně 92,3FM nebo na některé z dokrývacích frekvencích. Více na www.radiohana.cz.

Nestihli jste vysílání? Pusťte podcast.


Připomeňte si všechny odvysíláné díly Hanáckyho čundrování na našem podcastu 
a podívejte se na novinky odsud na hanáckém webu www.furtovnik.cz.


Radio Haná - tady jsme doma!

 

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!