právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

NOVINKA: No Name - Elity

07. 09. 2021 - 10:33 | Oblíbená kapela z Košic slaví 25 let na hudební scéně a vydává novinku Elity!

Kapelu No Name milují snad všechny generace. Důkazem budiž jejich koncerty, na kterých zpívají děti, rodiče i senioři. Na Radiu Haná jsme vám jako první představili novinku této košické kapely s názvem Elity, se kterou slavímefamózních 25 let na hudební scéně a jejich nová píseň se okamžitě zařadila mezi největší hity nejlepšího hudebního výběru. Jak se vám líbí?

 
„Píseň je u nás už asi rok, no s jejím uvedením jsme čekali na vhodné datum. Situace kolem korony oddálila mnohé naše aktivity. Ale den našich 25. narozenin je krásný pro symbolické uvedení  písničky Elity. Poprvé, co jsme si ji v kapele představili, tak jsme nepřestali o ní mluvit. Skladba spustila debaty a diskuze. Mám pocit, že Elity jsou víc společenským apelem a mají výrazný přesah, oproti očekávané funkci písně. Když lidé nemají ke komu vzhlížet, podvědomě přepínají na autopilota. Přestávají žít a začínají přežívat,“ prozrazuje nám frontman Igor Timko.

.: Chci poslouchat online :.


Tím, že text písně Elity je apelující, s klipem jsme chtěli odskočit od naléhavosti písně. Proto jsme zvolili lehčí formu videa, je to kombinace našeho účinkování v klipu, technologicky přetransformované do jakési kreslené formy. Chtěli jsme, aby celá píseň působila vzdušně, tak jako celé hudební aranžmá. Kromě nás v klipu účinkuje naše kamarádka tanečnice a choreografka Ivana Antolová. Natáčení bylo jako vždy zábavné. Když fungujete v dobré partě, je to vždy o zábavě,“ dodává Igor a doplňuje: "Našich 25 let bylo jedinečných. Považuji to za zázrak. Od prvních našich kroků až po dnešní nabitý kalendář. Každý za tým hledá nějaký recept anebo zkratku k tomu, co sme dosáhli. Ale věřte mi, je za tím jen a jen práce. Dokonale to shrnul náš bratr Dušan – “není vůbec lehké, dělat věci správně".

Kluci, děkujeme za vaši hudbu a těšíme se na další společné čtvrtstoletí! Radio Haná a No Name k sobě odjakživa patří. Hrajeme kapelu No Name i právě teď? Překontrolujte to v našem vysílání a poslouchejte nás online.

Radio Haná pravidelně podporujeme české i slovenské interprety.Podívejte se, čím žijí např. Marpo, Matěj Smutný, Klára Vytisková, Škwor, Slza a další hvězdy našich Instacallů

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!