právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

NOVINKA: Ta pravá

20. 12. 2021 - 11:59 | Krásná Andrea Verešová zdobí nový videoklip Adama Uličného. Podívejte se na něj s námi.

Hudební skladatel, zpěvák a držitel mezinárodního hudebního ocenění Award Winner Music Composer Adam Uličný, vydává svůj první vánoční videoklip s názvem TA PRAVÁ. Roli přijala na Adamovo pozvání topmodelka Andrea Verešová.

Vánoční čas, zaklepal zas, čas který po roce, okouzlí nás...To jsou první slova nového singlu Adama Uličného. Adam, který se chopil také scénáře videoklipu, v písni poukazuje na nutnost uvědomění si, že je třeba žít v přítomném okamžiku, že je důležité i v dnešní šílené době vychutnat si tradici Vánoc, vděčnost, zdobení stromečku, pečení cukroví a hlavně být spolu.

„Vánoční singl byl pro mne velkou výzvou. Říká se, že singl na vánoční téma napíše muzikant, jednou, maximálně dvakrát za celou svou kariéru. Výzva to byla o to víc zmnohonásobená, když mé pozvání, zahrát si ve videoklipu, přijala taková osobnost zvučného jména, jakou je Andrea Verešová.“ říká Adam Uličný a dodává: „Andrea, která byla po celou dobu tvorby singlu mou múzou, je skutečně velká osobnost. O to víc mne překvapilo, s jakou skromností k natáčení přistupovala. Je to skvělá žena s lidským přístupem a hlavně nohama na zemi. Tímto jí velice děkuji.“Videoklip má také lehce romantický podtext a smyslnou energii. „Ano, myslím si, že k tomu všemu patří trochu té romantiky, dva lidé, kteří si vychutnávají svůj krásný vánoční den a Štědrý večer, pohodovou atmosféru, tancují...tak trocha té smyslnosti tam prostě být musí říká Adam s úsměvěm a Andrea Verešová dodává: „Vždycky jsem snila zahrát si v romantické pohádce nebo videoklipu, proto jsem nabídku zahrát si ve vánočním videoklipu s Adamem přijala se skutečným nadšením. O to víc mě těší, že jeho autorem je tak úžasný a světově uznávaný skladatel Adam Uličný. Tento talentovaný umělec a charismatický zpěvák mě překvapil svou neskutečnou skromností a velkou pokorou. “

Po zhlédnutí videoklipu si divák odnese nejen příjemnou náladu a příjemné emoce, ale také chuť. Ať už je to chuť na bramborový salát, voňavé perníčky, nebo na něco jiného. „Doufám, že tímto videoklipem zpříjemníme vánoční čas a slavnostní atmosféru i v jiných rodinách a připomeneme důležitost dodržování tradic, vzájemné lásky a porozumění.“ uzavírá Andrea Verešová.

Videoklip je uveden v exkluzivní premiéře 9.12.2021 na YouTube kanálu Adama Uličného a na webových stránkách www.adamulicny.com.

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!