právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY

NOVINKA: Chtěl jsem jen říct

05. 01. 2022 - 19:41 | O5 a Radeček dávají nahlédnout do svého soukromí a představují nový singl a klip.
 

O5 a Radeček - Chtěl jsem jen říct

Kapela O5 a Radeček představuje už čtvrtý klip z poslední desky BRA3, tentokrát jde o video k singlu Chtěl jsem jen říct. Úspěšné EP vyšlo v květnu a obsahuje pět skladeb včetně stejnojmenného hitu BRA3, který se už 10 měsíců drží v TOP 5 CZ nejhranějších písní v ČR. Premiéra nového klipu připadla na Štědrý den.

Rockeři z jesenických hor totiž každoročně 24. prosince nadělují svým fanouškům vánoční dárek. V aktuálním emotivním videoklipu se Radečči objevují se svými rodinami. 
 
 
Klip popisuje kapelový život, který se z velké části odehrává na cestách v dodávce, kdy jsou muzikanti odloučeni od svých blízkých. Zároveň se dějem prolínají rodinné záběry ze soukromého života členů O5 a Radeček. V závěru dokonce děti a partnerky přebírají roli hlavních protagonistů příběhu.
 
„Píseň i klip je poděkováním našim rodinám. Život s muzikantem je řehole a ani naše holky to s námi nemají lehké. Například nemáme společné víkendy, které kvůli koncertům málokdy trávíme doma," přiznal zpěvák Tomáš Polák. „Na druhou stranu je v klipu spousta záběrů z našich rodinných archivů, které dokazují, že se dětem i ženám věnujeme a snažíme se jim vše maximálně vynahradit," dodal Tomáš.
 
Na léto Radečci chystají oblíbené Turné na střechách. Série pěti jedinečných večerů odstartuje 19. července v Liberci a skončí v Olomouci 28. července. Vstupenky na „koncerty blízko nebe“ jsou už nyní v prodeji v síti TicketLive.cz.
 
  • 19. 7. 2022 / LIBEREC / střecha KC Vratislavice 101010
  • 20. 7. 2022 / PRAHA / střecha OC Kotva
  • 21. 7. 2022 / HRADEC KRÁLOVÉ / střecha knihovny
  • 27. 7. 2022 / ŠUMPERK / střecha Majáku
  • 28. 7. 2022 / OLOMOUC / střecha PF UP

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!