právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

Hity se rodí v Zábřehu

10. 02. 2022 - 11:39 | Byli jste někdy v nahrávacím studiu? Naše oblíbené stojí v Zábřehu, kde nás ladíte na vlně 91,9 FM a právě tady pravidelně natáčí náš Objev roku. Dveře jsou otevřené a vítají nás hudební producent Alois Pospíšil a majitel Daniel Kašpar.


Zábřežské nahrávací studio podniká cestu do hlubin muzikantské duše

Zajímavá témata, atraktivní účinkující, rozhovory bez obalu. Zábřežské nahrávací studio TA Musica připravuje nejen pro hudební fanoušky seriál online pořadů, při kterých se diváci dozví ledacos nového. Nejbližšími hosty producenta a moderátora Daniela Kašpara budou raper Packet ze skupiny Poetika, zpěvák kapely O5 a Radeček Tomáš Polák nebo teď v sobotu písničkář Láska.

"Nápad dělat rozhovory se zajímavými osobnostmi české hudební scény vznikl proto, že jsme chtěli lidi pozvat do zákulisí tvorby nových písní. A nejen to. Během našeho povídání se dozví, jak probíhá komponování, aranžování a nahrávání, ale i další zajímavosti a novinky o konkrétním muzikantovi," popisuje projekt jeho autor Daniel Kašpar. 

Pořady vysílané z nahrávacího studia TA Musica jsou dva. Recording session je formát předtáčený a následně zveřejněný na YouTube kanále Radia Haná, které je mediálním partnerem projektu.  Druhým pořadem je Live stream, tedy živý online přenos ze studia na Facebooku Ta Musica

Nejbližším hostem Daniela Kašpara bude v sobotu 12. února písničkář Láska

Nejbližším hostem bude písničkář Václav Vaňura, které hudební fanoušci znají spíše pod jménem Láska. Přímý přenos rozhovoru ze zábřežského studia začne v sobotu 12. února v 18:45 hodin. Dalšími potvrzenými účinkujícími pro příští díly jsou reggae zpěvák Michal Šeps, známý z televizní talentové soutěže, zpěvák a úspěšný producent Marcell, raper Eda Rovenský alias Packet ze skupiny Poetika nebo zpěvák ze šumperské populární formace O5 a Radeček.

Na ukázky minulých dílů se s námi podívejte ZDE.

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!