právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

PREMIÉRA: Romantický smyčce

25. 05. 2022 - 13:10 | Celostátní premiéra nových Radečků na Radiu Haná.

Kapela O5 a Radeček vydává
poetický singl Romantický smyčce.

V celostátní premiéře jste jej jako první 
30. 5. slyšeli u nás!


Oblíbená česká kapela O5 a Radeček představuje singl s poetickým názvem Romantický smyčce. Novou hitovku, ke které vznikl už také videoklip, můžete slyšet od pondělí 30. května v exkluzivní celostátní radio premiéře na Radiu Haná.

Píseň Romantický smyčce je dítětem songwritingu, jenž se uskutečnil loni v létě v Praze. Skladba přišla na svět za přispění mnoha autorů, včetně zahraničních producentů Kaspera Larsena a Marka Platiho. Z českých autorů se na skladbě podíleli kromě kluků z O5 a Radeček také známý textař Tomáš Roreček a úspěšný hudební producent Lukáš Chromek. Na výsledném mixu pracoval další talentovaný producent Honza Balcárek a finální sound dalo písni studio Sterling New York.Upřímně musím přiznat, že jsem nikdy nevěřil, že to může fungovat. Songwriting je sice ve světě fenomén, ale stejně mi nešlo do hlavy, jak může parta lidí na povel společně napsat dobrou písničku. Vždyť já na skládání vždy potřeboval tu správnou chvíli a klid. No a dneska už vím, že songwriting opravdu funguje, Romantický smyčce jsou toho důkazem,říká k novince Tomáš Polák, zpěvák O5 a Radeček.

K singlu vznikl také již zmiňovaný videoklip pod režijní taktovkou Jakuba Mahdala. Originální dějovou linku poutavě kolorují podmanivé odstíny prosluněného podzimního dne. Hlavní role zamilované dívky se pak zhostila herečka Andrea Daňková, která loni zazářila v komedii Shoky & Morthy: Poslední velká akce.Romantický smyčce uslyší fanoušci naživo poprvé v rámci plánovaného turné Na Střechách, které odstartuje 19. 7. v Liberci a skončí 28. 7. v Olomouci. Na exkluzivních koncertech blízko nebe zazní i další hity jako BRA3, Vloupám se, Sex ve sprše, Praha a mnoho dalších. Speciálním hostem bude úspěšný zpěvák Jakub Děkan. “Koncerty na střechách jsou jedinečné nejen místem konání, ale i pohodovou atmosférou, kdy jsme si s fanoušky hodně blízko. Zároveň se všichni také  mohou těšit na dechberoucí výhledy,” slibuje zpěvák Tomáš Polák.

Turné na střechách 2022:

19. 7. 2022 / LIBEREC / střecha KC Vratislavice 101010
20. 7. 2022 / PRAHA / střecha OC Kotva
21. 7. 2022 / HRADEC KRÁLOVÉ / střecha knihovny
27. 7. 2022 / ŠUMPERK / střecha Majáku ! vyprodáno, přidáváme druhý koncert od 17:00
28. 7. 2022 / OLOMOUC / střecha PF UP ! vyprodáno, přidáváme druhý koncert od 17:00

Předprodej vstupenek: https://www.ticketlive.cz/cs/event/o5-a-radecek-turne-na-strechach-2022-prehled

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!