právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

Skoro čtvrt milionu na charitu

20. 10. 2022 - 11:03 | Pomáháme dětem, vozíčkářům, lidem bez domova i hospici! Podívejte se na akce, na kterých se podílí naše rádio. Pomáhat má smysl.

Radio Haná je součástí života na Moravě již přes 30 let. Podporujeme např. odhodlané regionální podnikatele, zdejší sportovní týmy, nejlepší kulturu i spřátelené charitativní organizace. Poslechněte si, jak při sobě držíme letos na podzim a jakých akcí se s radostí zapojujeme:

Skoro čtvrt milionu na charitu!

Podzim je na zajímavé akce velmi bohatý. Měli jste v pondělí 10. 10. cestu na Horní náměstí v Olomouci? Historické centrum Olomouce provoněly lahodné polévky, jejichž koupí jsme podpořili DEN LIBÍ BEZ DOMOVA pořádaný Dobrým místem pro život. Akcí provázel odpolední moderátor Štěpán Horák a vybralo se přes 70.000 korun! 

Následně jsme nechyběli na charitativním běhu na pomoc mobilní hospicové péči a s očekáváním se zapojili i do tradiční dvouednní akce ZASUKOVANÉ TKANIČKY, kterou vás v centru města provázela naše milovaná Martina Qweetko Procházková a na účet SPOLKU VOZÍČKÁŘŮ TREND putovalo přes 150.000 korun!

Pomáháme spolu dál!

Už 8. listopadu 2022 podpoříme benefiční koncert HRADIŠŤANU a JIŘÍHO PAVLICI k 20. letům HOSPICE NA SVATÉM KOPEČKU. Vstupenky jsou v prodeji zde.

Před Vánoci si opět užijeme dechberoucí adventní atmosféru na oblíbeném Dobropunči. Tým Radia Haná vás pozve ke stánku Dobrého místa pro život na lahodný punč i další dobroty z naší rádiové kuchyně. Přesný termín se od nás brzy dozvíte a výtěžek punčování pomůže malým dětem a jejich náhradním rodinám.

Moc děkujeme, že všechno prožíváte s námi
a že pravidelně posloucháte regionální rádio, které je s vámi již od roku 1992.

 

Radio Haná - rádio, které pomáhá ...i na podzim!
 

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!