právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

ÚNOROVÉ HUDEBNÍ TIPY

13. 02. 2023 - 14:20 | Zaujme vás kráska z Olomouce, potetovaný romantik nebo tříčlenný boyband?Radio Haná podporuje českou muziku a tohle jsou naše únorové hudební novinky.
Zaslouží si vaše hitparádové hlasy na webu radiohana.cz

 

Natálie Tichánková & 4Good - Sbohem

Natálie je herečkou Moravského divadla Olomouc a se šestičlennou kapelou 4Good nahrála výtečnou píseň Sbohem. Loni v červnu pokřtili své první album. 4Good znamená v překladu navždy dobrý. Nám se moc líbí. Bude tato pecka dost dobrá i pro vás? 

Láska - Najednou

Vaška Vaňuru alias písničkáře Lásku po čase opět vítáme ve vysílání s novinku Najednou, která se dotýká vážných témat, jako jsou osobní vyhoření, vážná vztahová nedorozumění či problematika sebevražd. Pustíte si videoklip?

Hodiny - Souhvězdí

Máme obrovské štěstí na lidi, se kterými spolupracujeme, ať už je to Ondra Žatkuliak z Rooftop, nebo Martin Müller (režie filmu Spolu, pozn.red.), který natočil krásný klip nejen k singlu Souhvězdí, ale například i k předchozí písni Dívej“, vysvětluje frontman kapely Hodiny Tomáš Sehnal a zve vás k hudebnímu teleskopu k pozorování Souhvězdí. Budou vaší nejzářivější hudební hvězdou?

 

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!