právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

HUDEBNÍ NOVINKY 03/2023

14. 03. 2023 - 13:23 | Šéf hudby Marek Berger představuje domácí novinky tohoto měsíce.

Hlasujte pro naše hudební novinky
a poslouchejte hitparádu TOP12
každou neděli v 19:00.Mirai - Vlci

Už jste slyšeli novinku od Mirai doprovázenou zamilovaný klipem? S Miraiem v něm hraje jeho dlouholetá kamarádka, herečka, zpěvačka a influencerka Nikol Leitgeb (Štíbrová) a frontman kapely o této novince říká:"Ten song mám prostě rád, protože je v něm specifická nálada." 

Robin Mood - Hotel

"Pracuji na nových písničkách. Pro sebe, Xindla X i pro Evu Burešovou. Zároveň se připravujeme na letní koncerty, během kterých určitě přijedeme i k vám na Moravu,vzkazuje Robin Mood v rozhovoru pro naše rádio a dodává: "Tento song jsem napsal na hotelu při koncertní šňůře. Je o lásce a úvaze, jaké by to bylo, kdyby různá životní setkání přišla v jinou dobu."

Sugar & Spice holding company - Kral převleků

Na Hané podporujeme českou hudební scénu a pravidelně pro vás vybíráme to nejlepší z Moravy. Právě to je případ kapely Sugar & Spice holding company z Olomouce, která profesionálně vystupuje od roku 2015 a vzkazuje: "Na svém kontě máme jedno celé album a několik úspěšných singlů. Milujeme improvizace a inspirujeme se hudebními velikány jako Jimmy Hendrix nebo Eric Clapton."

Martina Balogová - Lásko má

"Moc se mi stýská a hvězd se ptám, proč jsme najednou každý sám. Loď odplouvá, já zůstávám, v srdci smutek mám, bez tebe umírám, lásko má," zpívá v romantickém hitu vyučená servírka Martina Balogová, která se nám do povědomí nejvíc zapisuje finálovou účastí v pěvecké soutěži Česko hledá Superstar v roce 2004. Skvělá Martina má úžasný hlas a její emotivní novinka si zaslouží naši pozornost. Už také cítíte ten mořský vzduch? :-)

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!