právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

Mediální partnerství

Mediální partnerství s Radiem Haná a Skyrock spočívá zejména ve vzájemné a dlouhodobé spolupráci. Rádio zve své posluchače na vaši akci a na ní je pak propagováno dohodnutou formou. Vyplňte, prosím, následující formulář a my se Vám ozveme.

Radio Haná a Skyrock, jsou dlouhodobě a stabilně nejposlouchanější regionální stanice v Olomouckém kraji a v okolních krajích jsou stále oblíbenější. Naše programy poslouchá cca 110 000 posluchačů týdně a vaše pozvánka prostřednictvím odvysílaných pozvánek zasáhne kumulovaně přes půl miliónu posluchačů týdně. Jsme stanice se silným regionálním akcentem a nejkvalitnějším signálem díky síti 30. výkonných vysílačů v našem kraji a krajích sousedních. Přes 70 000 návštěvníků sleduje každý měsíc náš web a sociální sítě. I tam budete vidět.

Rovněž můžete využít služeb našich profesionálních moderátorů (vč. aparatury, podia, atrakcí, stanů, sanitární techniky, plotů a či kompletního doprovodného programu vč. vyřešení poplatků OSA) Vaše akce se rázem stane zajímavější a oblíbenější. Níže uvádíme veškeré podmínky a informace o mediálním partnerství. Prosíme o vyplnění formuláře a zaslání zpět. Přejeme úspěch vaší akci, děkujeme za zájem a těšíme se na spolupráci.

Načíst znovu

 

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!