právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

INSTACALL: Poetika ŽIVĚ

01. 02. 2021 - 16:00 | "Je to pro mě neuvěřitelné a myslím, že mi to bude docházet ještě v nadcházejících dnech", říká Eda Rovenský z Poetiky o nominaci v hudební anketě Žebřík.

Kapela Poetika vydává
poslední skladbu z projektu IDENTITY. 

Skupina Poetika uzavírá trilogii písní a videoklipů IDENTITY se speciálními hosty. Po písních Karavana s kapelou Mirai, Elegie s hostujícími Wolfhookers přichází s popovým songem CÍL. Pozvání ke spolupráci tentokrát přijala stálice slovenské hudební scény Katarína Knechtová, která je velmi populární a známá i v Česku.

Autorem textu je rapper kapely Poetika Eduard Rovenský. O produkci se postarali Dan Hrdlička a liberecký multiinstrumentalista Kenny Rough. Videoklip natáčený ve Vysokých Tatrách má na svědomí tradiční tvůrčí dvojice Ondřej Kudyn a Ondřej Brejška. 

Sledujte Instacall   I   POETIKA   I   1. 2. 2021   I   16:00

Rozhovory, zprávy, zábava - Instagram Radia Haná

 
Jsem velmi ráda, že jsem měla možnost spolupracovat s Poetikou,“ komentuje Katarína Knechtová a chválí zajímavý koncept a píseň s poselstvím. „Také jsem velmi ráda, že jsme stihli natočit videoklip a trochu víc se poznat,“ říká zpěvačka. Vznik písně popisuje i její autor Eduard Rovenský: „S Katarinou jsme se potkali na projektu ke knížce Gump a já hned věděl, že její empatie, energie a lidskost je přesně to, co schází k dokončení do té doby rozdělané písně. V textu jsem se snažil zachytit okamžiky lidské nejistoty. Chvíle kdy člověku pomůže nepodléhat vnitřní panice z okamžiku, ale myslet na to, že po každé noci znovu vyjde slunce. Kdy je potřeba si uvědomit, že tou nejcennější věcí je život sám, v celé své kráse. A právě proto - Ta cesta je CÍL.“ I o tom byl další Instacall Radia Haná. Nestihli jste rozhovor? Pusťte si ho níže:

 
 
Na Hané si pravidelně povídáme s celebritami, politiky i zajímavými lidmi. Naším minulým hostem byla skvělá herečka Petra Hřebíčková. Existuje něco, čemu se chce před kamerou vyhnout a co začíná točit v Olomouci? Pusťte si rozhovor ze záznamu.
 

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!