právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY

INSTACALL: Tata Bojs

08. 02. 2021 - 16:00 | "Právě nacvičujeme na náš bláznivý online večírek...", říká v Instacallu Radia Haná Milan Cais. O co se jedná?

Je to trudné, ale situace živé kultuře jednoduše nepřeje. Plánované akce se ruší či přesouvají, nicméně i přes všechnu nepřízeň je důležité neklesat na mysli a hledat nové cesty. V obou případech jsou Tata Bojs těmi, na které byl vždy spoleh a nic se nemění ani s „lockdownem“. Ač kapela musela odložit plánované turné k vřele přijaté albové novince Jedna nula na podzim letošního roku, spojí se s fanoušky alespoň virtuálně či lépe řečeno křtem JEDNA NULA OnLive. Právě tak zní totiž podtitul právě oznámeného speciálního online koncertu, který proběhne 21. února a také o něm jsme mluvili v pondělním Instacallu Radia Haná s Milanem Caisem z kapely TATA BOJS.
 
 

 
Jaký začátek roku prožívá trenér Sigmy Olomouc Radoslav Látal, co natáčí v Olomouci herečka Petra Hřebíčková nebo čím si splnila sen kapela Poetika? Odpovědi najdete v předchozích Instacallech Radia Haná. Podívejte se kdykoliv chcete.

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!