právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY

INSTACALL: Ajdontker

29. 03. 2021 - 17:00 | "Organizátoři koncertů s naším názvem často bojují," přiznává za kapelu Ajdontker bubeník Kuba. Připomeňte si více v pondělním Instacallu Radia Haná.

Jak žijí slavné či jakkoliv zajímavé osobnosti? Na Radiu Haná se ptáme na otázky, které vás zajímají a máme radost, že s našimi jarními Instacally se roztrhl pytel! Na displejích vašich mobilů nebo na monitorech počítačů jsme s Davidem Kollerem mluvili o chystané fotoknize kapely Lucie. Jako první jsme představili novou písničku pro manželku Robina Mooda nebo se pozdravili s talentovaným Rodanem...
 

.... víte, že naprosto všechny Instacally najdete v rubrice ONLINE STREAM?


V dubnu se k nám připojí mj. Petr Bende (5. 4.), Katka Marie Tichá (12. 4.) nebo Xindl X (20. 4.) a poslední březnová odpolední dvacetiminutovka patří kapele Ajdontker, od které vám v nejlepším hudebním výběru hrajeme mj. novinku Potápíme lodě. Její videokolip najdete níže. „Příběh klipu se téměř celý odehrává v mém snu. Kapela se ocitá na moři, přičemž na závěr dojde k prolnutí děje s reálným místem, na kterém se událost, o níž je píseň napsána, skutečně stala,prozrazuje o klipu frontman skupiny Martin Hronek.

 

Dejte nám follow i na sociálních sítích.
Mimo Instagramu vás každý den bavíme i na Facebooku nebo Twitteru.
 
Jak se vám líbí první singl "Potápíme lodě" z alba "Pozitivní vlny"?
 

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!