právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

NOVINKA: Světlo - Za zády

01. 02. 2022 - 11:20 | "Je to o vyjádření našich snů i o padání na dr*ku," přiznává kapela Světlo o svém nejnovějším singlu na Radiu Haná.

Z českého hudebního rybníka hlásíme velmi kvalitní úlovek! Představujeme kapelu Světlo, jejichž novinka Za zády vám snadno rozsvítí celý den!

V tyto borce vkládáme opravdu velké naděje a proto vám přinášíme rozhovor s jejich zpěvákem Danem. Víte, odkud pochází? Kdo je inspiruje? Jaké mají letošní koncertní plány nebo proč je super mít doma disko kouli? Pusťte si video a hlasujte pro Světlo v hitparádě Radia Haná TOP12 od neděle 6. února:


Nikdo se nestal světovou hvězdou z minuty na minutu a proto na Radiu Haná pravidelně podporujeme nadějné interprety, kteří jsou na začátku své vysněné cesty za slávou. Dnes je slyšíte poprvé a za pár měsíců jich může být plný internet.

Znáte ve svém okolí někoho, kdo neksrývá své ambice stát se úspěšným interpretem a pasuje do hudebního repertoáru Radia Haná? Kontaktujte našeho programového šéfa Marka Bergera na mailu berger@radiohana.cz a odpalte další raketu na české hudební nebe.

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!