právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

NOVINKA: Láska - Mraky

21. 02. 2022 - 11:55 | "Nejdřív jsme točili klip a až potom písničku", přiznává o novém songu Mraky zpěvák Láska ve videorozhovoru Radia Haná.

Na Hané máme skvělé vztahy s talentovanými umělci z Moravy i Čech a mezi našimi únorovými hudebními novinkami nadšeně představujeme letní bezstarostný singl Mraky od sympaťáka Lásky.

O čem nová píseň je, s kým by si Láska v budoucnu rád zazpíval a jak vypadá jeho ideální víkend...? I to zjistíte v novém videorozhovoru, který vás nabije pozitivní energií. Pusťte si jej na svém počítači, tabletu nebo mobilu a hlasujte pro novinku Mraky od 27. 2. 2022 v prestižní hitparádě TOP12 Radia Haná, kterou vysíláme každou neděli v 19:00. 
Videorozhovor Lásky exkluzivně pro Radio Haná:

Najděte s námi hvězdu!

Nikdo se nestal světovou hvězdou z minuty na minutu a proto na Radiu Haná pravidelně podporujeme nejen nadějné interprety, kteří jsou na začátku své vysněné cesty za slávou. Dnes je slyšíte poprvé a za pár měsíců jich může být plný internet. 

Znáte ve svém okolí někoho, kdo neskrývá své ambice stát se úspěšným interpretem a pasuje do hudebního repertoáru Radia Haná? Kontaktujte našeho programového šéfa Marka Bergera na mailu berger@radiohana.cz a odpalte další raketu na české hudební nebe.
 
Podívejte se na prosluněný videoklip písně Mraky, který Láska natáčel na Tenerife:

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!