právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

VIDEO: Týna Mrázková - Tartalety

07. 10. 2022 - 10:00 | Vítězka Sólo Objevu roku vydává nový videoklip ke sladkému singlu Tartalety a přidáváme i nový videorozhovor! Podívejte se, čím Týna žije, jak se její videoklip natáčel nebo co si nejvíc přeje na blížící se Vánoce.Vítězka hudební ankety OBJEV ROKU RADIA HANÁ
představuje svůj nový videoklip Tartalety:"Poslouchejte Radio Haná a vyhrajte vstupenky na vyprodaný koncert oblíbené zpěvačky Týny Mrázkové!" Upřímně bychom se absolutně nedivili, kdyby naši moderátoři tuto větu za pár let řekli do našeho vysílání, protože jsme pro vás objevili talentovanou zpěvačku, před kterou se rýsuje pestrá hudební budoucnost.

Je vám její jméno povědomé? Správně! Před pár měsíci Týna zvítězila v talentové hudební soutěži Radia Haná Sólo Objev roku 2021 a takhle jsme jí to oznámili:Začátkem května jsme do vysílání Radia Haná zařadili její vypečenou novinku Tartalety, která vznikla v partnerském nahrávacím studiu TA musica v Zábřehu a úspěšně si několik týdnů vedla i v oficiální hitparádě Radia Haná TOP12.


PODZIMNÍ ROZHOVOR 2022

Jak vypadá Týna dnes? O čem je její písnička? Jak se natáčel videoklip? Co si přeje na Vánoce? A na čem si nejvíc smlsne každé ráno? Podívejte se na podzimní videorozhovor:


 

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!