právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY

Hanácky čundrováni

Nevite, gde vêrazêt? Každó sobotô a nedělô vám dávámê tipa v Hanáckym čundrováni! Cestování našich rodáků po našem kraji.

Cestování našich rodáků po našem kraji.

Poznávejte Hanou hanáčtinou na Radiu Haná. Je tu Hanácky čundrování!

Pojďte poznávat krásy Hané a rovnou i v krásném hanáckém nářečí. Zajímavá místa v regionu představí nový pořad Radia Haná ve spolupráci s Furtovnik.cz Hanácky čundrování. “Je to unikátní propojení našeho rádia, našeho nářečí a poznávání naší krajiny. Nechte se inspirovat k výletům. Každou sobotu a neděli v 9:40 a 15:40 na Radiu Haná uslyšíte tipy na jedinečné výlety hlavně v Olomouckém kraji,” láká k poslechu programový ředitel Radia Haná Marek Berger.
“Pořad Hanácky čundrování je ôrčené praktickê pro každyho, gdo poslóchá Radio Haná v momentě jeho vêsiláni. Pro nekeho je to tip na vélet po okoli, hlavně po Olomóckym krajô, negdo jinši si tym třeba doplni encyklopedicky znalostě z našich končên”, naznačuje, co od Hanáckého čundrování čekat Helena Havelka Baronová, která pořad za redakci Furtovníku spolupřipravuje. Výlety v novém pořadu Hanácky čundrování ocení hlavně rodiny a také ti, kteří mají Hanou i trochu procestovanou a hledají výletovou specialitu.  


Nejlepší tipy na výlety vysíláme
každý víkend v 9:40 a 15:40

 

Poznejte víc hlavně Olomoucký kraj. Hanácky čundrování vám ukáže méně známé výletové cíle. “Věčinó só to fyzickê ê časově nenáročny véšlapê, čê poznávaci véletê za kulturnima nebo technickéma zajimavosťma. Nebôdem tvrdit, že smê fšôdê bêlê, ale právě né tolik vêhlášeny mista, co smê poznalê, nás dovedlê k nápadô, proč tam neposlat ê dalši. Nevêhêbámê se ani známěšim mistum a destinacim, ale dêcky se tam snažimê neco najit neco, kvulê čemô se tam běžně nejezdi”, prozrazuje druhá polovina Furtovniku.cz Miloslav Havelka.

Poslechněte si každou sobotu a neděli v 9:40 a 15:40 na Radiu Haná Hanácky čundrování. Radio Haná je jediné soukromé místní rádio v Olomouckém kraji. Nalaďte si nás na hlavní vlně 92,3FM nebo na některé z dokrývacích frekvencích. Více na www.radiohana.cz.

Nestihli jste vysílání? Pusťte podcast.


Připomeňte si všechny odvysíláné díly Hanáckyho čundrování na našem podcastu 
a podívejte se na novinky odsud na hanáckém webu www.furtovnik.cz.


Radio Haná - tady jsme doma!

 

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!

Hitparáda top12 38. vydání

1.
Michael Schulte & R3hab
Waterfall
2.
Elizabeth
Good Times
3.
Pekař
Dokonalej
HLASUJ