právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY

Hanácky čundrováni

Nevite, gde vêrazêt? Každó sobotô a nedělô vám dávámê tipa v Hanáckym čundrováni! Cestování našich rodáků po našem kraji.

Cestování našich rodáků po našem kraji.


Nejlepší tipy na výlety vysíláme každý víkend v 9:40 a 15:40

"Pokaváď chcete negde vêrazêt a nemáte zrovna nápad, gde bê to muhlo bêt, poďte s nama čundrovat. Rozhodně neprohlópite. Každó sobotô a nadělô dêcky přênesemê na Rádiô Haná dva tipê na vélet po Olomóckym krajô, sem tam zabrósimê ê kósek dál. Ê gdêž přêrozeně nevênechámê ani vêhlášeny destinace, přê Čundrováni bôdemê hledat ê mista, gde turisti k vlastni škodě tak často nerajzôjó. Hanácky čundrováni s Furtovnikem na Rádiô Haná bôde každó sobotô a nedělô dêcky 9:40 a 15:40. Tož si na to pamatujte, ať neřikáte, že smê vám to neřeklê", vzkazují naši milovaní Furtovníci.

Nestihli jste vysílání? Pusťte podcast.

Poslouchejte Radio Haná také o víkendu a vždy v 9:40 a 15:40 objevujte zajímavé tipy na výlety v okolí naší krásné Hané. Každý víkend výletujeme pěšky, na kole, koloběžce, autemm, autobuse, vlakem ...s Radiem Haná v uších :) Připomeňte si všechny odvysíláné díly Hanáckyho čundrování na našem podcastu a podívejte se na novinky odsud na hanáckém webu www.furtovnik.cz.


Radio Haná - tady jsme doma!

 

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!

Hitparáda top12 27. vydání

1.
Jelen
Ještě jednu noc
2.
Imagine Dragons
Follow You
3.
Robin Schulz, Kiddo
All We Got
HLASUJ