právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

Služby agentury Forsberg a event marketing

 

Kdo jsme:

Agentura FORSBERG je produkční značka dceřiné společnosti Radia Haná - firmy Intertrade Moravia.

Co děláme:

Od roku 1993 pořádáme hudební produkce a zábavné show pro firmy, dodáváme profesionální moderátory pro firemní akce, plesy, svatby, diskotéky, soukromé oslavy a zajišťujeme kompletní program na klíč. Baví nás bavit vás. Motto, které nás vystihuje a motivuje na každé produkční akci, kterou pro Vás s nadšením a originalitou vymýšlíme na klíč. 

Co nabízíme:

Zajistíme na akci Vaše oblíbené hvězdy, celebrity a umělce. Naši profesionální moderátoři jsou Vám plně k dispozici a starat se nemusíte ani o catering či zábavné atrakce. Krásné hostesky budou chloubou Vaší akce a náš profesionální fotograf či kameraman uchová nejlepší momenty akce v HD kvalitě. To vše doplníme kvalitním zvukovým či světelným parkem a nezapomeneme ani na všechna potřebná povolení či poplatky (OSA, Hygiena, ochranka, zdravotník, zábor místa apod.) Naše práce je spolehlivá a vstřícná. Výsledkem je pak bezproblémová akce, o které se ještě dlouho bude mluvit a psát.

Proč si nás vybrat:

Jsme spolehliví a flexibilní. Každý požadavek s Vámi několikrát prokonzultujeme tak, aby byl výsledek na jedničku. Naše cenová politika je přívětivá pro všechny a každý si z naší nabídky vybere přesně to, co potřebuje.
Víme, že žádná akce není stejná. Proto Vašim požadavkům vždy pozorně nasloucháme a k zadání přistupujeme individuálně. Přemýšlíte, jak oživit Vaši akci a udělat ji letos zase o kousek lepší než loni? Pak jsme tu pro Vás.
Reference, fotky a videa z akcí najdete hned na www.forsberg.cz

Více o agentuře na Forsberg.cz

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!