právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

VYHRAJ: Barvy za 10 tisíc

28. 08. 2018 - 14:00 | Tipuj a vymaluj si byt ZDARMA s Radiem Haná!
zdroj: https://pixabay.com/cs/mal%C3%AD%C5%99-um%C4%9Bn%C3%AD-um%C4%9Blec-barva-%C5%A1t%C4%9Btec-866754/

Rádio Haná a PROZK.cz uvádí soutěž:

Vymaluj si svůj domov za 10 tisíc 

...aneb dobrý skutek musí být po zásluze odměněn!  

 

Samým blahem jedním tahem ... a dál už to znáte! Barvy, štětce, zakrývací plachty, fólie, válečky, žebřík - nic z toho nám nebude chybět, a to díky spolupráci se společností PROZK s.r.o., která nám všechny nezbytnosti malířské sady obstará. V plné polní budeme v sobotu 8. září připraveni! Kde? V Dětském domově U sportovní haly 1a v Olomouci. Proč? Protože chceme přidat ruku k dílu tam, kde je to potřeba. Odměnou nám za to budou spokojené tvářičky dětí a jejich smích.

„Je to super nápad, který realizujeme už poněkolikáté a určitě ne naposledy. Jsme rádi, když někomu můžeme udělat radost. Ten pocit štěstí je pak větší, když tu radost mají děti. Pro tentokrát jsme zvolili bílou barvu v kombinaci se světle zelenou - ta podporuje tvůrčí myšlení, je svěží a optimistická,“ říká programový ředitel Radia Haná Marek Berger.

Na světě není nic hezčího než dětský smích a pocit, když někomu můžete pomoci. Jen tak, nezištně. A tak jsme se rozhodli dětem v olomouckém Dětském domově zvelebit jejich domov. Radio Haná ve spolupráci se společností PROZK s.r.o. nově vymaluje všechny pokoje, které si děti budou jen přát.

TIPUJTE A VYHRÁVEJTE barvy za 10 000,- korun!

A jak dlouho nám to bude trvat? To si veřejnost může v oblíbené soutěži tipnout! Jak? Stačí poslat SMS ve tvaru:

HANA mezera PROZK mezera a čas - za jak dlouho se týmu Radia Haná podaří vymalovat místnosti o ploše 158 m2. To vše stačí odeslat na číslo 900 10 09.

Na toho, kdo se trefí do přesného času (nebo kdo se mu nejvíce přiblíží), který strávíme malováním pokojů, čeká od firmy PROZK s.r.o. poukaz na barvy v hodnotě 10.000 Kč. Každý, kdo pošle sms získá hned v PROZKu slevu z maloobchodních cen ve výši 10 %. Cena SMS je 9 Kč....

Dejte nám malíři barvu značky SNIEZKA! 8. září jdeme na to! Aneb Radio Haná a PROZK s.r.o. pomáhá!
 

Poprvé jste si naši soutěž užili už v roce 2015. Podívejte se:

 

Ozvěte se nám

Ozvěte se nám

585 22 55 88
585 22 55 88 dopravní zpravodajství