právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

Vysílej na Radiu Haná

01. 01. 2018 - 10:00 | Máme pro tebe připravena sluchátka. Jdeš do toho?
zdroj: https://pixabay.com/cs/roztomil%C3%BD-%C5%BEena-d%C4%9Bv%C4%8De-sluch%C3%A1tka-15719/

Další song na Radiu Haná pomalu dohrává a ty víš, že už za chvíli poprvé naživo promluvíš do nejposlouchanějšího regionálního rádia v Olomouckém kraji. Na hlavně máš sluchátka, upravuješ si mikrofon, je čas si odkašlat a věřit si. Že jsi přednášel ve škole nebo dělal školení kolegům? Tohle je úplně něco jiného. Celé studio Radia Haná patří tobě a na druhé straně na tvá slova u rádií čekají tisíce lidí. Co jim řekneš? Staň se hvězdou našeho vysílání. Zkušení moderátoři mohou do svého týmu přizvat právě tebe. Přijmeš tuto nabídku, která se nemusí opakovat?
 

Usedni za mikrofon a ukaž se!!

Pracuj s nejlepším hudebním výběrem, zpříjemňuj posluchačům den v práci, doma i na cestách. Sleduj novinky, události, komentuj zajímavosti, rozdávej ceny za tisíce korun a rozšiř svůj hudební rozhled. Buď parťákem, na kterého je spolehnutí!

Pošli email

Hledáme nové talenty! Umíš mluvit, vyznáš se v muzice, sleduješ dění kolem, máš příjemný hlas a zvládáš práci s počítačem?  Pošli nám ukázku tvého božského hlasu a připiš nám, proč bychom měli vybrat právě tebe. To vše na emai: info@radiohana.cz. Už brzy se právě ty můžeš posadit po boku zkušených aktivních speakerů, kteří se svému řemeslu věnují mnoho let a předají Ti své zkušenosti.

Bude to u nás příjemná chvilková zkušenost nebo tvůj život nasměrujeme úplně jinam?  Rádio není jen práce, je to životní styl.

::::: pošli životopis a ukázku hlasu: info@radiohana.cz :::::

Ozvěte se nám

585 22 55 88
585 22 55 88 dopravní zpravodajství