právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

Rádio Haná pomáhá

20. 03. 2020 - 10:18 | Jsme tu i pro Vás. Ozvěte se nám.

Radio Haná je rádio, které pomáhá.

Pro firmy, podnikatele, obce, města, charity a všechny co nabízí pomoc či služby v této době je tu náš Radioservis Radia Haná. Napište na info@radiohana.cz jak fungujete, jak máte otevřeno nebo naopak jak máte omezený provoz, popř. přes Radio Haná informujte všechny o důležitých zprávách z vaší obce a města. Email Info@radiohana.cz je tu pro vás a Radioservis v 10.30, 14.30 a 18.30 jedině na Radiu Haná.

Ryze komerční sdělení je 1x odvysíláno zcela zdarma. Rádio Haná také živě vysílá klíčové informace z krizového štábu Olomouckého kraje. Radio Haná si můžete naladit na těchto frekvecích nebo přes internet.

Všem přejeme hodně zdraví a držte se!

Oficiální sdělení ředitele Radia Haná pro obchodní partnery a věrné posluchače:

Vážení obchodní partneři, přátelé,

vzhledem k mimořádné situaci způsobené koronavirem Covid19 v tuto dobu společně čelíme situaci, kterou jsme zatím v našich životech nezažili. Máme v našich různorodých podnikáních podobné problémy a za naši společnost Vás chceme stručně informovat o tom, co je u nás nového.

1) Bezpečnost především

Bereme odpovědně bezpečnost a zdraví našich zaměstnanců, a proto jsme našim obchodníkům doporučili zůstat v bezpečí svých domovů. I přesto Vám jsou plně k dispozici, obchodní jednání jsme změnili na telefonickou, videohovorovou nebo e-mailovou komunikaci. V případě potřeby jakékoli Vaší komunikace vůči našim posluchačům a čtenářům Vám rádi nabídnou aktuálně nejlepší řešení. Při řešení této náročné situace Vám rádi zajistíme maximální péči a budeme vás informovat o dalším vývoji.

2) Aktuální změny ve vysílání Radia Haná, Radia Haná SkyRock a ve zpravodajství Olomoucké Drbny

V našich médiích jsme přistoupili k úpravám vysílacího schématu a obsahu zpravodajství tak, aby poskytlo co nejrychlejší, objektivní a pravdivé informace z našeho regionu všem dle aktuální situace. Naše redakce je nonstop ve spojení s Krizovým štábem Olomouckého kraje a jako jediné soukromé regionální rádio z Olomouce vysíláme živě klíčové informace pro své posluchače. Rovněž redakce Drbny pracuje téměř nepřetržitě na poskytování nových a ověřených zpráv, přináší doporučení, rady, ale i komunitní sdílení informací mezi čtenáři. Věříme, že tato opatření pomohou zlepšit informovanost občanů a tím také rychlejší zlepšení celé situace.

3) Zvýšená sledovanost médií

V této době jsou lidé více než kdy jindy sledují všechny aktuální informace zvláště z jejich regionu, tedy Olomouckého kraje. Olomoucká Drbna zcela jistěv březnu zaznamená největší návštěvnost v historii, kdy už po třech týdnech se návštěvnost překonala 730 tisíc návštěv a 250 tisíc uživatelů dle Goole Analytics. Radio Haná si drží pozici nejposlouchanějšího regionálního rádia. Obecně lze říci, že po zavedení opatření proti šíření koronaviru vzrostl čas, který Češi stráví s elektronickými médii, především však zpravodajství, v průměru o půl hodiny na 8,5 h/denně. Poslední neděli to bylo dokonce 9,75 h u TV, rozhlasu nebo na internetu. Vyplývá to z aktuálního průzkumu agentury Median.

4) Pomoc podnikatelům

Nově všem podnikatelům, firmám, obcím, různým institucím a dalším, kteří nabízejí produkty a služby, které mohou být užitečné v rámci nového Radioservisu umožňujeme zdarma informovat své zákazníky o aktuální situaci spojenou s jejich činností. Tyto servisní informace jsou vysílány mezi 10. a 18. hodinou v informativních blocích formou moderátorských vstupů v délce cca 15 sekund. (Např. Stavebniny TRADIX informují živnostníky, že zde mohou nakoupit stavební materiál a jiné zboží v pracovní dny od 8 do 16 hodin.) Tato informace bude odvysílána minimálně jednou zcela zdarma. Pokud by byla potřeba odvysílat něco formou reklamního spotu vícekrát, pak máme připravený naprosto mimořádné cenové podmínky na měsíce březen a duben. To samé platí i o reklamě a PR na Olomoucké Drbně. Pro bližší informace kontasktujte naše obchodní oddělení, který Vám podá bližší informace. Viz https://www.radiohana.cz/obchodni-tym a https://olomoucka.drbna.cz/kontakt.html.

5) Vysíláme a poskytujeme zpravodajství 24 hodin denně a 7 dní v týdnu

Zabezpečujeme provoz a veřejnou službu a budeme nadále i v této době, kdy se potýkáme řadou s omezení danými nouzovým stavem v naší zemi. Zachovejte nám přízeň a podporujte regionální podnikatele a média.

Díky za pozornost a případně za zpětnou vazbu.

S přáním lepších vyhlídek


Ing. David Foretník
ředitel a jednatel

Ozvěte se nám

Ozvěte se nám

585 22 55 88
585 22 55 88 dopravní zpravodajství