právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 

“Covid necovid - my makáme!”

29. 10. 2020 - 22:14 | Radioservis - řekněte všem, že váš podnik funguje!Úspěšný projekt Radia Haná, který na jaře během prvních tvrdých koronavirových opatření pomáhal držet se na nohou podnikatelům a provozovnám služeb, pomáhá i na podzim. Znovu se mohou na Radio Haná obracet lidé, kterým byznys omezily vládní restrikce, ale oni se stejně snaží v rámci nastavených mezí svou hospodu, zverimex, autoservis a další služby, obchody a činnosti provozovat.

Radio Haná - rádio, které pomáhá!

Pokud jste museli omezit své podnikání kvůli koronavirovým opatřením, rádi vám pomůžeme s propagací vašich produktů. To Radioservis Radia Haná umí. Dejte nám vědět, že dál makáte, kdy máte otevřeno a co nabízíte. Informace o vás a o vašich produktech odvysíláme na Radiu Haná jednorázově, zdarma ve třech posluchačsky velmi zajímavých časech. V pracovní dny po 11., 15. a 19h a o víkendu po 9., 13. a 17. hodině,” nabízí pomoc programový ředitel Radia Haná Marek Berger.

Ozvěte se nám na info@radiohana.cz

A to není jediná pomoc. Informace o vás a vašem produktu Radio Haná zveřejní i na svém webu a podcastu. Prostě pomoc se vším všudy. “Radio Haná je rádio, které pomáhá. Tím spíš, když je naše republika v nouzovém stavu.A budeme moc rádi, když si pomůžeme navzájem. Řekněte o Radioservisu Radia Haná svým známým. Nechte ve vaší provozovně hrát Radio Haná, ať se mohou lidé dozvědět i o dalších fungujících provozech a jejich nabídkách,” dodává Marek Berger.


Informace o vás, kdy a kde máte otevřeno a co nabízíte,
posílejte na email info@radiohana.cz.

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!