právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

NOVINKA: Ráno je hitparáda!

07. 05. 2021 - 05:00 | Každé ráno 50 hitparádových megahitů!

Radio Haná vám ke svým 29. narozeninám
dává velkolepý dárek - nový ranní program!

 
"K narozeninám máme pro vás parádní novinku, se kterou se vám bude vstávat jedna radost. RÁNO JE HITPARÁDA! RÁNO JE TOP! Mezi 5. a 9. hodinou pro vás každé ráno vybíráme TOP 50 největších hitparádových hitů. Je to nová ranní show s osvědčeným DJem Lukášem Kobzou,rozbaluje velký narozeninový dárek programový ředitel Radia Haná Marek Berger.
 

Ráno je hitparáda - od 7. května jedině na Hané!

 
Každé všední ráno mezi 5. a 9. hodinou vám mícháme 50 největších hitparádových pecek od 80. let do současnosti. Od teď je každé ráno naprostá hitparáda! Žádné nudné a neznámé songy. Jen ověřené pecky, co probudí "všecky"! 

Každé ráno pro vás máme hudební zajímavosti i pohledy do hitparádových žebříčků, čerstvé informace z regionu od vedoucího zpravodajské redakce Tomáše Gottwalda, spolehlivou předpověď počasí, aktuální dopravu z moravských cest, hudební flashbacky s Markem Bergerem, ankety na nejrůznější témata i oblíbené pozitivní horoskopy s Martinou Qweetko Procházkovou! Naprostá ranní hitPARÁDA!

Nalaďte se s námi na tu nejlepší hitparádovou vlnu. Ani v novém pořadu Ráno je top - ráno je hitparáda nečekejte žádné zdlouhavé a nudné tlachání. Opět víc hrajeme, víc bavíme, říkáme to nejpodstatnější i nejzábavnější! Baví nás bavit vás! Při vypínání budíku, ve sprše, při oblékání, u snídaně, cestou do práce, v autě, autobusu, vlaku i na ranní šichtě. Všude s vámi jsou totální hitparádové vály!"Rádio je můj život. Jako dítě jsem si doma hrál na moderátora a poslouchal hitparádu. Je pro mě neuvěřitelné, že letos pro vás na tomto rádiu vysílám už 15 let, provázím naší nedělní hitparádou a hitparádové je nově i každé všední ráno", vzkazuje DJ Lukáš Kobza a dodává: "S naším týmem uděláme vše pro to, abyste se každý večer těšili na náš společný ranní budík".
 
Nalaďte si ten nejlepší hudební výběr, nalaďte si Radio Haná na vlně 92,3 FM
a dalších dokrývačích nebo si nás pusťte online na www.radiohana.cz.
 

Jsme vaše věrné rádio! 

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!