právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

RANNÍ SHOW: Ráno je TOP!

Každé všední ráno TOP hity, TOP témata, TOP nálada.

Ráno je TOP!

 
Každé všední ráno mezi 5. a 9. hodinou vám mícháme 50 TOP hitů od 80. let do současnosti. Žádné nudné a neznámé songy. Jen ověřené pecky, co probudí "všecky"! 

Lukáš Kobza pro vás pečlivě vybírá TOP témata, sledujte debaty na sociálních sítích a zpovídá osobnosti, které mají co říct.

Čerstvé informace z regionu i domova předává vedoucí redakce Tomáš Gottwald. Díky spolehlivé předpovědi počasí se s námi nespálíte od sluníčka a ani nezmoknete! Kudy jet do práce nebo na služební cestu? Kde jsou kolony, nehody či policejní hlídky? Také díky našim dopravním zpravodajům přinášíme bezkonkurenčně nejaktuálnější dopravní informace z Olomouce a celé střední Moravy.

V ranních anketách se ptáme na vaše názory a ke hvězdám nás v Květinových horoskopech bere Martina Qweetko! To je prostě TOP!

"Každé ráno s naším rádiovým týmem děláme vše proto, aby jste si začátek dne opravdu užili, slyšeli zajímavý obsah a zasmáli se. Nechceme vás nudit dlouhým tlacháním a proto osobně dohlížím na to, aby ranní TOPka měla grády, byla svižná a každý den vyjímečná. Díky vám, našim posluchačům, můžeme dělat to, co nás opravdu baví a chceme v tom být nejlepší", vzkazuje ranní moderátor Radia Haná Lukáš Kobza, kterého na našich vlnách slyšíte od roku 2006.
 
Nalaďte si ten nejlepší hudební výběr, nalaďte si Radio Haná na vlně 92,3 FM
a dalších dokrývačích nebo si nás pusťte online na www.radiohana.cz.
 

Jsme vaše věrné rádio! 

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!