právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY

VÝHERNÍ HESLO 17. 2.

16. 02. 2022 - 09:00 | Gratulujeme, jste ve hře! Nalaďte si naši RANNÍ TOPKU a vyhrávejte každý všední den BENZÍN ZDARMA!

Benzín je na Hané ZDARMA!

Je to tady! V roce 2022 slavíme 30. narozeniny a rozjedeme to na plný plyn! Oblíbená soutěž Radia Haná o pohonné hmoty ZDARMA se vrací do moravského éteru! Naskočte do našeho vysílání a pevně se držte, protože tohle bude velká a dlouhá soutěžní jízda!

Konečně nemusíte sledovat vysoké ceny benzínu a nafty na stojanech čerpacích stanic a utírat při tankování studený pot z čela! Váš rodinný rozpočet bude v suchu. Natankované palivo za vás PLATÍME MY a vy můžete vesele ZDARMA jezdit autem do práce, na výlety, nákupy nebo neplánovaně navštívit vzdálenou rodinu. Nenechejte se nikým brzdit a omezovat. Trasa je na vás, palivo doplníme my!

Od 10. ledna vyhrávejte každé všední ráno

Taky se nemůžete dočkat a zajímá vás, jak vyhrát BENZÍN ZDARMA?

Od 10. ledna každé všední ráno doma, cestou do práce i s dětmi do školy poslouchejte naši Ranní TOPku s Lukášem Kobzou, načerpejte energii do nového dne a po výzvě moderátora se třetí v pořadí dovolejte na studiovou linku 585 22 55 88.

Třetí volající, který řekne aktuální výherní heslo, vyhrajte BENZÍN ZDARMA a může vesele otevírat víko nádrže auta, dodávky, motorky nebo si načerpat zásoby do kanystru. Rozhodně na vás nebudeme šetřit a roztočíme to naplno! V každém soutěžním kole rozdáváme senzační poukázku v hodnotě 1000 korun, kterou můžete využít k nákupu pohonných hmot a vybraného nabízeného zboží či služeb na čerpacích stanicích OMV.
 

Výherní heslo každý všední den v 9:00

Stačí rozkliknout adresu www.radiohana.cz a hned na první straně ho nemůžete minout! Aktuální heslo pro následující soutěžní kolo na naše webovky "zaparkujeme" vždy v 9 hodin dopoledne a proto na jeho kontrolu budete mít vždy dostatek času. Sledujte naše webovky na svém počítači, tabletu nebo v mobilní verzi a poslouchejte nás i online, ať jste pravidelně ve hře.

Za volantem dodržujeme pravidla silničního provozu a děkujeme, že respektujete i naše platné soutěžní podmínky - najdete je zde. I díky nim má šanci na výhru skutečně každý! Že jste od nás nikdy nic nevyhráli? Pojďme to změnit!

Šetříme peníze

Už 30 let každý den nabízíme to nejlepší! Nešetříme na hitech, na aktuálních zprávách z regionu a nyní ani na pohonných hmotách. Do vašich nádrží jich potečou hektolitry a vy můžete přemýšlet, co si koupíte za ušetřené peníze. Něco na sebe nebo do bytu? Pozvete celou rodinu na slavnostní večeři, poctivě naplníte ledničku, uhradíte měsíční náklady za televizi, internet a mobil nebo si koupíte zásoby vitamínů na celý rok? Rozhodnutí je na vás
 

Získejte dárek navíc

Psssst, znáte fintu, díky které vás čerpací stanice OMV odmění ještě dalším dárkem? Stačí si pustit nahrávku níže a vše zjistíte. Poznejte moře výhod s Radiem Haná a ještě větší výkon vašeho motoru. V roce 2022 už prostě nebudete chtít vysednout ze svého vozu.


 
Posluchači Radia Haná do roku 2022 vyjedou s plnou nádrží. Budete mezi nimi?Pošlete to dál, poslouchejte a vyhrávejte!


 

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!