právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

Jukebox: Vyberte si online!

Napište vzkaz, vyberte čas a poslouchejte víkendový dopolední Jukebox.

Vaše nejoblíbenější písničky na přání vysíláme každou sobotu i neděli mezi 10:00 - 12:00. Zapojte se a udělejte radost nejen sobě. Volejte studiovou linku 585 22 55 88 nebo nám jednoduše nechejte vzkaz v našem formuláři hudebních přání.

Načíst znovu

Pravidla jukeboxu:

  1. Vzkazy se snažíme vyřizovat v pořadí v jakém nám přišly do studia a preferujeme přání přes telefon vč. významných přání k jubileu apod. Vzhledem k vysokému zájmu nejsme schopni vždy garantovat, že se na každého během 120ti minut pořadu dostane.
  2. Vzhledem k průběžně odehraným písním a postupně příchozím vzkazům nejsme vždy schopni garantovat vaše hudební přání. Neúplná písemná přání (chybí autor, chybí vzkaz příjemci, chybí přání či píseň) nemůžeme odvysílat ani na ně reagovat. 
  3. Hrajeme pouze megahity z naší pestré hudební databáze a písně, od jejichž posledního odvysílání v rádiu uplynuly více jak 3 hodiny. Pokud to zrovna bude v našich sílách, na zadanou emailovou adresu Vám moderátor může hudební přání potvrdit a přiblížit přesný čas vysílání.
  4. Nadměrně opakující se telefonáty či písemné vzkazy od jednoho přispivatele vzhledem k zajištění pestrosti programu do vysílání nezařazujeme.
Děkujeme za pochopení a ceníme si vaší přízně.

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!