právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

RANNÍ TOP SOUTĚŽE

25. 01. 2023 - 12:11 | Únor plný zamilovaných cen je tady!

Každé všední ráno poslouchejte Ranní TOPku Radia Haná s Lukášem Kobzou, užijte si začátek dne s pečlivě vybranými TOP hity, mějte přehled o TOP novinkách v našem kraji, sledujte aktuální dopravu v moravských městech a vyhrávejte TOP ceny. 30. 1. - 3. 2. Valentýnská show kapely O5 a Radeček

Darujte své polovičce ten nejkrásnější valentýnský zážitek.

Oblíbená šumperská kapela vyráží na své romantické turné, na kterém zazní ve smyčcových aranžích písně jako Vloupám se, Praha, Máš mě na svědomí, Sex ve sprše a samozřejmě nebude chybět ani aktuální rádiový hit Romantický smyčce, po kterém je pojmenováno celé turné. Poprvé vystoupí s doprovodem smyčcového tělesa olomoucké filharmonie Ceremony String Quartet, které dodá koncertu jedinečnou atmosféru.

Ráno rozdáme 2 vstupenky na VYPRODANÝ olomoucký koncert 16. 2. do Reduty Moravské filharmonie Olomouc v hodnotě 980 korun. 
 


6. - 10. 2. Desková hra Partnerské souznění

Jak dlouho už se znáte se svým miláčkem?

Máte rodinu, děti, plný diář, spoustu povinností a starostí v práci? Je nám jasné, že po letech vám na sebe nemusí zbývat tolik času jako kdysi. Pomůžeme vám to změnit a vrátit do vztahu tu správnou jiskru jako na začátku.

Okořeňte si Valentýna! Na Hané rozdáme originální uměleckou i zábavnou hru Partnerské souznění v hodnotě 2 460 korun

 

13. - 17. 2. Měsíční trénink v OMEGA CENTRU sportu a zdraví

Buďte pro svůj protějšek ještě přitažlivější, vyrýsujte tělo, spalte tuky, upečte si na břiše pořádný pekáč buchet a odreagujte se na moderních posilovacích strojích.

Příjemný personál Vás provede úvodním tréninkem Milon Circle, stroje Vám nastaví na míru a výsledek uloží na Vaši chytrou klientskou kartu. Při dalších návštěvách se proto nemusíte zdržovat taháním činek nebo polohováním. Stačí vložit kartu, stroje vás okamžitě identifikují, napolohují se, připraví zátěž a jde se na to! Bez čekání, bez starostí! Vše je rychlé, snadné, intuitivní a svůj posilovací čas využijete na maximum!

Na Hané rozdáme vouchery na měsíční kruhový trénink Milon Circle v hodnotě 1 400 korun.
 

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!