právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

OBJEV ROKU 2023

15. 03. 2023 - 09:35 | Registruj se! Ve hře je balíček za půl mega! Letos poprvé hledáme talenty ve třech žánrových kategoriích!

Prestižní celostátní soutěž Objev roku Radia Haná aneb Hledáme nové Radečky vstupuje do 6. ročníku. Talentovou soutěž pro mladé muzikanty a nadějné kapely ve věkové kategorii od 18 do 30 let vyhlašuje Radio Haná ve spolupráci s nahrávacím studiem TA musica Zábřeh, hudebninami Nový Malín a kapelou O5 a Radeček.

Poprvé 3 kategorie

Poprvé otevíráme nominace ve třech kategoriích – pop, rock a electro. Každá kategorie má partnera v jednom z programů Radia Haná, záštitu přebírají Radio Haná, Radio Haná SkyRock a Radio Metropole, které hledají svůj Radio Talent.

Soutěžní kategorie:
1. POP (pod záštitou Radia Haná) – pro hudební skupiny a dua
2. ROCK (pod záštitou Radia Haná Skyrock) – pro hudební skupiny, dua i jednotlivce
3. ELECTRO (pod záštitou Radia Metropole) – pro hudební skupiny, dua i jednotlivce


Ve hře je balík za 500.000 korun!

Vítězové soutěže získají promo balíčky v celkové hodnotě 500 000 Kč! Vítězové v každé kategorii získají například jeden víkend v profesionálním nahrávacím studiu TA musica, kde natočí singl pod profesionálním producentským dohledem. Radio Haná ve spolupráci s regionálními mediálními partnery uspořádá promo kampaň a nasadí kapele singl do vysílání. Kromě toho vítězové obdrží pozvánku k vystoupení na prestižním festivalu. Vítěz v kategorii POP bude mít navíc možnost natočit zdarma videoklip a producentský dohled při nahrávání radio singlu mu bude zajišťovat přímo patron soutěže - známá poprocková kapela O5 a Radeček.
 

Chyť šanci za pačesy!

Máte zájem zúčastnit se? Zašlete svoji přihlášku do 31.3.2023 na e-mail: objev@radiohana.cz

Přihláška musí obsahovat:
  • ukázku tvorby v MP3, odkaz na YouTube apod. (ukázková tvorba v kategorii POP musí být zpívaná v českém jazyce, v kategorii ROCK a ELECTRO lze i cizí jazyk)
  • stručné informace o kapele (pište klidně méně formálně, zajímavosti, něco z historie, o členech, proč děláte muziku, co vás na kapele baví…)
  • kvalitní foto
  • odkaz na video – klipy, záznam vystoupení (nepovinné)
  • spolehlivý kontakt na zástupce kapely (celé jméno, telefon, e-mail)

Kompletní pravidla soutěže, vč. termínů a dalších informací ZDE (dokument pdf ke stažení)

Neváhejte, přihlaste se
a staňte se letošním Radio Talentem
Objevem roku 2023

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!