právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

AKCE: Džemfest s Chinaski a O5 a Radeček

Hvězdné kapely si udělají na Džemfestu generálku před koncertem v O2 aréně
zdroj: džemfest

V pátek 20. října budou řádit v Šumperku na Džemfestu a o den později v největší tuzemské koncertní hale. Řeč je o kapelách Chinaski a O5 a Radeček, které letos budou hrát na Mejdanu ve vyprodané O2 aréně. Obě hitové formace tak na Džemfestu odehrají generálku na očekávané vystoupení před televizními kamerami v Praze.

Jaký bude Džemfest?

V bohatém programu 23. ročníku šumperského festivalu dále vystoupí úspěšný zpěvák Marcell s jeho all star bandem nabitým špičkovými muzikanty, jako je například ex bubeník Mandrage Matyáš Vondra nebo přední producent a kytarista Fiedlerski. „Na Džemfestu navíc dostanou šanci i talentovaní mladí umělci, kteří uspěli ve vyhledávací soutěži Objev roku Radia Haná. Těšit se můžete na absolutního vítěze kapelu The Middle Of The Sandwich,“ doplnil za pořadatele Ondřej Polák.
 
O5 a Radeček

Hudebně-taneční lahůdka čeká na posluchače také v samém závěru programu, kdy se poprvé v Šumperku představí svérázné duo DJ Friky & Dave Trumpeteer, které patří zejména v Praze mezi nejžádanější klubové interprety. Jako každý rok i letos nabídne Džemfest bohatý doprovodný program včetně filmové scény nebo přednášek na téma zdraví. Podrobnosti budou pořadatelé postupně zveřejňovat.
 
Chinaski
 

Děti z domovů zažijí Můj první fesťák

Akce bude mít tradičně také charitativní rozměr. Pořadatelé pozvou do Šumperka na celý víkend na třicet dětí z dětských domovů z celé Moravy v rámci „džemfestového“ projektu Můj první fesťák.

Kde seženeme vstupenky?

Vstupenky na hlavní večer jsou k mání v pokladně DK Šumperk nebo si je mohou zájemci objednat pohodlně přes webové stránky www.dzemfest.cz. Zde také najdou zájemci podrobné informace o festivalu, který je držitelem prestižní Ceny Olomouckého kraje za přínos v oblasti kultury a Ceny města Šumperka.

Facebook událost ZDE.

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!