právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

VYHLÁŠENÍ: Malířská reality show

20. 06. 2016 - 06:00 | Rozdali jsme vám 10.000,- na vymalování bytu a pomohli dobré věci. Kdo je vítěz?

Vyhrajte s námi barvy v hodnotě 10.000 korun,

vymalujeme místnosti o rozloze 66m²,

jak dlouho nám to bude trvat?

 
Vaše oblíbená soutěž je opět zpátky. "Vymaluj si svůj byt za deset tisíc aneb dobrý skutek musí být po zásluze odměněn". Ano, opět se chystáme malovat. Tentokrát pojedeme do přerovské neziskovky Jsme tady a je před námi skvělá práce. Rádi vymalujeme jejich místnosti o rozloze 66m². Tipněte si, jak dlouho nám to bude trvat a nejbližší tip získá barvy a malířské vybavení v hodnotě deset tisíc ZDARMA! To zdaleka není všechno, protože odměníme i vás, kteří hlavní cenu nevyhrajete! Každá zaslaná textovka získává automaticky 10% slevu na nákup v PROZKu.


Malování nám trvalo 4 hodiny a 17 minut

Oficiální vyhlašovací spot do Radia Haná:

Naše malířská mise je úspěšně dokončena. Podívejte se na video. Nejpřesnější tip poslal Václav z Olomouce, který se zmýlil pouze o 4 minuty a vyhrává malování domácnosti za 10.000,-! Blahopřejeme. Všichni soutěžící mají 10% slevu v PROZKu. Stačí předložit zaslanou SMS na displeji telefonu. Děkujeme!

Reportáž 2015

Vzpomínáte? Není to poprvé, co náš moderátor Lukáš Kobza vyměňuje mikrofon se sluchátky za váleček a štětec. Podívejte se na krátkou reportáž ze soutěže v roce 2015:


Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!