právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY

Info pro výherce

02. 03. 2018 - 12:09 | Vyhráli jste na Radiu Haná v soutěži? Blahopřejeme! Kdy a kde si můžete své výhry vyzvednout? 
zdroj: https://pixabay.com/cs/mobiln%C3%AD-telefon-smartphone-ru%C4%8Dn%C3%AD-1419277/

Naše vysílání je pestré i díky zajímavým soutěžím. Vyhráváte zážitky i věcné ceny. Každý den šetříme vaše peníze. V tomto článku pro větší přehled odpovídáme na vaše nejčastější dotazy, které se týkají soutěží na Radiu Haná. Pokud zde nenajdete korektní odpověď na váš dotaz, kontaktujte telefonicky naši operátorku na čísle 775 779 650 a to od pondělí do pátku mezi 8. - 17. hodinou.
 

Výdejní doba výher
(pokud není stanoveno jinak):

 

Pondělí 

14:00 - 17:00

Středa 

14:00 - 17:00

Chci vyhrát na Radiu Haná, co mám dělat?

Skvěle, abyste vyhráli, nalaďte si naše rádio nebo sledujte aktuální informace na webu a Facebooku Radia Haná.

Opravdu jsem vyhrál, co mám říct moderátorovi?

Blahopřejeme. Do našeho interního formuláře zapíšeme Vaše celé jméno, bydliště a pro jednodušší komunikaci si můžeme vyžádat i telefonní kontakt nebo emailovou adresu

Jak se k výhře dostanu?

Svoji výhru si v současné době můžete vyzvednout po dohodě s obchodním oddělením na čísle 585 224 035. Dohodnutý den a čas je závazný, prosíme o jeho dodržení. Vaše výhra čeká na adrese Blažejské nám. 7, Olomouc.

Co si mám nachystat?

Abychom ověřili, že Vaši výhru nedáváme nikomu jinému, připravte si občanský průkaz. Pokud výhru vyzvedáváte za někoho jiného, předložte i jeho notářsky ověřenou plnou moc, že máte právo výhru převzít. 

Jak dlouho mám na vyzvednutí?

Výhru si lze vyzvednout nejpozději do kalendářních 30 dní ode dne, kdy jste cenu získali. Pokud to nestihnete, kontaktujte nás telefonicky a domluvíme se na náhradním termínu převzetí. V opačném případě vaše cena propadá a může ji vyhrát kdokoliv jiný.

Jak často mohu vyhrávat?

Aby měli šanci vyhrát všichni naši posluchači, je povoleno v Radiu Haná vyhrávat ceny vždy jednou za měsíc (tzn. maximálně 12 cen za rok pro jednoho posluchače). V případě opakovaného nedodržení těchto regulí může být v krajním případě posluchač vyloučen ze soutěží.

Uděláme maximum, abyste byli spokojení a poslech Radia Haná si opravdu užili.

 

Děkujeme za přízeň, Vaše Radio Haná.

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!