právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

Info pro výherce

02. 03. 2018 - 12:09 | Vyhráli jste na Radiu Haná v soutěži? Blahopřejeme! Kdy a kde si můžete své výhry vyzvednout? 
zdroj: https://pixabay.com/cs/mobiln%C3%AD-telefon-smartphone-ru%C4%8Dn%C3%AD-1419277/

Naše vysílání je pestré i díky zajímavým soutěžím. Vyhráváte zážitky i věcné ceny. Každý den šetříme vaše peníze. V tomto článku pro větší přehled odpovídáme na vaše nejčastější dotazy, které se týkají soutěží na Radiu Haná. Pokud zde nenajdete korektní odpověď na váš dotaz, kontaktujte telefonicky naši operátorku na čísle 775 779 650 a to od pondělí do pátku mezi 8. - 17. hodinou. O co právě soutěžíme? Podívejte se!
 

Chci vyhrát na Radiu Haná, co mám dělat?

Skvěle, abyste vyhráli, nalaďte si naše rádio a po soutěžním signálu volejte studiovou linku 585 22 55 88 nebo sledujte aktuální informace na našem webu KLIKNI A VYHRAJ.

Opravdu jsem vyhrál, co mám říct moderátorovi?

Blahopřejeme. Do našeho interního formuláře zapíšeme Vaše celé jméno a telefon, případně emailovou adresu pro zaslání elektronické vstupenky.

Jak se k výhře dostanu?

Vstupenky nejčastěji posíláme v elektronické podobě na Váš e-mail nebo je vstupenka zařízena formou guestlistu tzn. že vstup je zajištěn na Vaše jméno u vstupu na akci. V případě, že je výhra uložena fyzicky v Radiu Haná, můžete si vyzvednout každou středu od 13. do 17. hodin na adrese Blažejské nám. 7, Olomouc. 

Co si mám nachystat?

Abychom ověřili, že Vaši výhru nedáváme nikomu jinému, při osobním převzetí si připravte občanský průkaz. Pokud výhru vyzvedáváte za někoho jiného, předložte i jeho notářsky ověřenou plnou moc. 

Jak dlouho mám na vyzvednutí?

Výhru si lze vyzvednout nejpozději do kalendářních 30 dní ode dne, kdy jste cenu získali. Pokud to nestihnete, kontaktujte nás telefonicky a domluvíme se na náhradním termínu převzetí. V opačném případě vaše cena propadá a může ji vyhrát kdokoliv jiný.

Jak často mohu vyhrávat?

Aby měli šanci vyhrát všichni naši posluchači, je povoleno v Radiu Haná vyhrávat ceny vždy jednou za měsíc (tzn. maximálně 12 cen za rok pro jednoho posluchače). V případě opakovaného nedodržení těchto regulí může být v krajním případě posluchač vyloučen ze soutěží. Soutěžit tradičně nemohou zaměstnanci / pracovníci zadavatele soutěže a zaměstnanci / pracovníci Radia Haná, a jejich rodinní příslušníci.

Soutěžní podmínky

  • Soutěžící souhlasí se zveřejněním zvukového záznamu ve vysílání Radia Haná, webu a soc. sítí Radia Haná pro nekomerční účely a výhradně pro odprezentování soutěze (proma ve vysílání, na webu a soc. sítích rádia.)
  • Soutěžící souhlasí se zveřejněním obrazového/video záznamu ve vysílání Radia Haná, webu a soc. sítí Radia Haná pro nekomerční účely a výhradně pro odprezentování soutěze/proma ve vysílání, na webu a soc. sítích rádia.
  • Primárně poskytnuté údaje výherce jsou celé jméno, místo bydliště - do vysílání (veřejné), a identifikační údaje pro správné předání výhry jsou navíc telefonní číslo a email - mimo vysílání (neveřejné).
  • Další se řídí standardy GDPR viz. odkaz https://www.radiohana.cz/akce-a-souteze/gdpr
Užijte si své výhry od Radia Haná. 

 

Děkujeme za přízeň, Vaše Radio Haná.

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!