právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

UŠETŘETE: Vyměňte okna

12. 11. 2020 - 10:45 | Do konce listopadu nabízí firma Sulko tisícové slevy.

Přemýšlíte nad výměnou oken nebo stavíte dům a okna prostě potřebujete? Firma Sulko přišla s nabídkou: Do konce listopadu má trojskla za cenu dvojskla, a to není vše. „Navíc rozdáváme slevové poukazy na stínící techniku a sekční garážová vrata v hodnotě až 15 tisíc korun,“ prozradil o akci Tomáš Bráblík, zástupce tradiční firmy Sulko, která vznikla v roce 1993.

Jak jich můžete dosáhnout?

Slevový poukaz v hodnotě pěti tisíc korun na garážová vrata a deset tisíc korun na stínící techniku dostanete tehdy, když objednáte zboží v minimální hodnotě 100 tisíc korun. Pokud ale nechcete až tolik investovat, tak nevadí. „Když zákazník u firmy Sulko objedná aspoň za 50 tisíc korun, dostane též slevový poukaz na garážová vrata v ceně pěti tisíc korun a k tomu za stejnou částku na exteriérovou stínící techniku,“ popsal Tomáš Bráblík.

Výrobou a montáží oken a dveří se firma Sulko od roku 1993 a za tu dobu jsme v České republice i v zahraničí získali tisíce zákazníků. SULKO je ryze českou rodinnou společností, která staví na tradičních hodnotách a zároveň se snaží být na špici v oblasti kvality a technologické vyspělosti produktů. Jak bylo zmíněno, tohle vše platí do konce listopadu. Nabídka stejné ceny trojskla za cenu dvojskla je určená pro realizované zakázky v plastu. Poukazy ale mohou obdržet i ti, kteří nevyužijí akci trojskla, ale realizují zakázky v izolačním dvojskle nebo v hliníku či dřevu. „Výhodou je, že slevové poukazy jsou platné po dobu pěti měsíců ode dne podpisu smlouvy,“ řekl Bráblík.
 
Poslechněte si rozhovor s obchodním ředitelem firmy Sulko Tomášem Bráblíkem:

 

Záruka až na deset let

Jaké jsou další výhody? Kromě slev v řádu desetitisíců korun si můžete všechny vaše produkty vyladit do posledního detailu a od jednoho dodavatele. Firma Sulko Vám navíc pomůže s výběrem a poradí k vaší spokojenosti. V Olomouci najdete Sulko na ulici Čajkovského 1348/18. Další pobočky a více informací najdete na www.sulko.cz, email: sulko@sulko.cz, telefonní číslo: 800 155 156
 

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!