právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

ON-LINE: Koule stream

Nestihli jste prosincové Koule Streamy? Tady jsou všechny na jednom místě.

Letošní KOULE fest nahradí KOULE stream
- u vás doma, třeba v obýváku


Nápad s pátkem třináctého, pravda, organizátorům zábřežského KOULE festu, letos moc štěstí nepřinesl. V době, kdy je veškerá kultura pozastavena a společenské akce se konat nesmějí, se tak ani KOULE fest 2020 s celou svou parádou v zábřežském kulturáku neuskuteční. O koncerty, ale fanoušci nepřijdou. V boji proti špatné náladě a všem podzimním chmurům organizátoři přicházejí s originálním nápadem KOULE streamu s Rádiem Haná. Festival tak nahradila série 5 streamovaných koncertů.

Nestihli jste již odvysíláné KouleStreamy? Podívejte se dodatečně:

26. 12. 2020: Trocha klidu ​

19. 12. 2020: O5 & Radeček​
12. 12. 2020: Pekař
05. 12. 2020: Nedivoč


28. 11. 2020: Voxel /The Addams Sisters


Koncerty hostujících kapel se budou streamovat ze zábřežského studia TA musica. Postupně tak fanoušci budou moci na svém mobilu nebo televizi zhlédnout kvalitně nazvučený live koncert kapel: Voxel, The Adams Sisters, Nedivoč, Pekaře, O5 a Radeček nebo Trocha klidu. Stačí mít jen stabilní připojení k internetu. „Víme, jak je pro umělce a lidi z hudební branže, letošní rok kritický. KOULE stream, i když bez živého publika, je jednou z cest, jak je finančně alespoň trochu podpořit a dát jim příležitost dělat to, co mají rádi - muziku. Zároveň také chceme uspokojit vás, co jste se těšili na letošní KOULI a ukázat vám, že v Zábřeze umíme a máme zapálení pro dobrou věc,“ dodává s úsměvem Vít Komárek.

Program KOULE stream s Rádiem Haná:
  • 28. 11. 2020: Voxel /The Addams Sisters
  • 05. 12. 2020: Nedivoč
  • 12. 12. 2020: Pekař
  • 19. 12. 2020: O5 a Radeček 
  • 26. 12. 2020: Trocha klidu
On-line koncerty začínají vždy v 18 hodin a Haná je jejich hrdým mediálním partnerem. Připraveny jsou také soutěže o vstupenky na KOULI 2021, CéDéčka s podpisy hostů apod. Sledujte sociální sítě a web KOULE festu, ať o nic nepřijdete!
 
A jak to bude se vstupenkami, které se prodaly na letošní ročník? „Věříme, že před Vánocemi se hodí každá kačka, vstupné za prodané lupeny tedy budeme všem KOULÁkům vracet. V nejbližších dnech na webu www.koulefest.cz zveřejníme instrukce, jak na to,“ uvedl Daniel Kašpar.

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!