právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 

ON-LINE: Koule stream

13. 11. 2020 - 09:19 | Letošní KOULE fest nahradí KOULE stream - u vás doma.

Letošní KOULE fest nahradí KOULE stream
- u vás doma, třeba v obýváku


Nápad s pátkem třináctého, pravda, organizátorům zábřežského KOULE festu, letos moc štěstí nepřinesl. V době, kdy je veškerá kultura pozastavena a společenské akce se konat nesmějí, se tak ani KOULE fest 2020 s celou svou parádou v zábřežském kulturáku neuskuteční. O koncerty, ale fanoušci nepřijdou. V boji proti špatné náladě a všem podzimním chmurům organizátoři přicházejí s originálním nápadem KOULE streamu s Rádiem Haná. Festival tak nahradí série 5 streamovaných koncertů, které bude tým KOULE festu dávkovat fanouškům od 28. listopadu vždy v sobotu od 18 hodin, online na předem  veřejněném odkazu.

Koncerty hostujících kapel se budou streamovat ze zábřežského studia TA musica. Postupně tak fanoušci budou moci na svém mobilu nebo televizi zhlédnout kvalitně nazvučený live koncert kapel: Voxel, The Adams Sisters, Nedivoč, Pekaře, O5 a Radeček nebo Trocha klidu. Stačí mít jen stabilní připojení k internetu. „Víme, jak je pro umělce a lidi z hudební branže, letošní rok kritický. KOULE stream, i když bez živého publika, je jednou z cest, jak je finančně alespoň trochu podpořit a dát jim příležitost dělat to, co mají rádi - muziku. Zároveň také chceme uspokojit vás, co jste se těšili na letošní KOULI a ukázat vám, že v Zábřeze umíme a máme zapálení pro dobrou věc,“ dodává s úsměvem Vít Komárek.

Program KOULE stream s Rádiem Haná:
  • 28. 11. 2020: Voxel /The Addams Sisters
  • 05. 12. 2020: Nedivoč
  • 12. 12. 2020: Pekař
  • 19. 12. 2020: O5 a Radeček 
  • 26. 12. 2020: Trocha klidu
On-line koncerty začínají vždy v 18 hodin a Haná je jejich hrdým mediálním partnerem. Připraveny jsou také soutěže o vstupenky na KOULI 2021, CéDéčka s podpisy hostů apod. Sledujte sociální sítě a web KOULE festu, ať o nic nepřijdete!
 
A jak to bude se vstupenkami, které se prodaly na letošní ročník? „Věříme, že před Vánocemi se hodí každá kačka, vstupné za prodané lupeny tedy budeme všem KOULÁkům vracet. V nejbližších dnech na webu www.koulefest.cz zveřejníme instrukce, jak na to,“ uvedl Daniel Kašpar.

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!