právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

TIP: Přijedeme i na vaši oslavu

25. 06. 2021 - 12:59 | Proměňte svou oslavu v nezapomenutelný zážitek. Vy víte, co chcete a my víme, jak na to :-)!

Baví nás bavit vás!

Plánujete oslavu narozenin, výročí, promoce nebo mejdan na zahradě? Pořádáte školní sraz nebo si chcete s přáteli "jen tak" užít nezapomenutelný večerToužíte udělat dojem na všechny hosty? Máte zájem o profesionální zábavný program, originální soutěže, písničky na přání a fantastickou party jen pro vás? Obraťte se s důvěrou na nás a my vše zařídíme.

Chci profesionálního moderátora / DJ na naši oslavu

Aparatura, zábavný program i písničky na přání

Vaši akci předem podrobně prokonzultujeme a ve smluvený čas splníme, co jsme slíbili. Přivezeme výkonnou hudební aparaturu, párty světla i voňavou párty mlhu nebo rovnou výkonný bublinkový stroj, který rozzáří oči nejen dětem. Zajistíme doprovodný program na míru, vaši bránici polechtají originální soutěže a večer roztančíme každého. Milujete hity 80. let a 90. let, rockové balady nebo moderní písničky? S oblibou se vlníte na R´n´B nebo zbožňujete ověřené československé hity? Naši moderátoři a DJ´s v jednom vám namíchají nejlepší hudební výběr, do kterého zařadíme naprosto všechny písničky na přání

Chci, aby se o naší akci dlouho mluvilo

V nejlepším pokračujeme

"Je půlnoc. Byli jsme domluveni do půlnoci. Díky, vypínám, na shledanou...", od našich profesionálních DJ´s neuslyšíte. Když budou hosté sršet energií a večerní zábava se dostane do nejlepšího, proč by se mělo skončit? Ochotně a s radostí vás budeme bavit tak dlouho, jak budete chtít! Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme tou nejlepší volbou. Těšíme se i na vaší párty s Radiem Haná a více informací už teď najdete na webu Forsberg.cz. Pošlete nám email nebo volejte 732 589 231 :-)

Chci objednat soukromou párty
 

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!