právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

HLASUJEME: Ceny kraje 2023

25. 06. 2023 - 19:28 | Dejte hlas svým favoritům. Začalo hlasování o ceny cestovního ruchu.

Hned z pěti kategorií mohou lidé vybírat během hlasování o ceny cestovního ruchu. Anketa už odstartovala na webu cenykraje.cz. Každý tak může dát hlas svému oblíbenému místu nebo třeba získat skvělý tip na blížící se letní dovolenou.

„Ceny kraje jsou poděkováním lidem, kteří v cestovním ruchu pracují. Zároveň jsou také důkazem toho, že Olomoucký kraj je krásná část naší země, kterou se vyplatí procestovat, a že je u nás pořád hodně míst, která můžeme objevovat – sami, s rodinou, pěšky nebo třeba na kole,“ uvedl Josef Suchánek, hejtman Olomouckého kraje.

Na webu najdou lidé přehled nominací, ze kterých mohou vybírat. Rozděleny jsou do kategorií Novinka cestovního ruchu, Nejlepší událost, Nejlepší místo bez bariér, Nejoblíbenější běžkařská trasa a Unikátní gastronomický zážitek.

„Do ankety dorazila spousta krásných tipů a nápadů. Všechny jsme zpracovali a ty nejlepší zařadili do vybraných kategorií. Děkuji všem lidem, kteří nominace zaslali i těm, kteří se teď pustí do hlasování,“ dodala Milada Sokolová, uvolněná členka Zastupitelstva Olomouckého kraje pro oblast vnějších vztahů a cestovního ruchu.

Do ankety je možné se zapojit až do 18. srpna. Webové stránky jsou uzpůsobené tak, aby se bez potíží zobrazovaly také na mobilech – lidé tak mohou hlasovat přímo v terénu a třeba právě v okamžiku, kdy některou z nominovaných atraktivit navštíví.

CHCI HLASOVAT NA WEBU CENYKRAJE.CZ

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!